piątek, 13 stycznia 2017

Tomasz Masłowski i Piotr Nodzyński - warsztat: "Recepta na maturalny sukces" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Recepta na maturalny sukces
Prowadzący zajęcia: Tomasz Masłowski i Piotr Nodzyński
Grupa odbiorców: gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Streszczenie zajęć: Postaramy się odpowiedzieć wspólnie z uczestnikami warsztatów na trudne pytania: Czy istnieje recepta na sukces maturalny? W jaki sposób motywować uczniów do nauki, aby osiągnęli sukces na maturze z matematyki?
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 90 min

Tomasz Masłowski o sobie: Nauczyciel, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (weryfikator Zespołu Egzaminatorów na egzaminie maturalnym). Posiadam doświadczenie w pracy nauczyciela matematyki na poziomie gimnazjum i liceum. Kilka publikacji w czasopismach matematycznych. Kurs dla kierowniczej kadry oświatowej. Obecnie wicedyrektor ds. dydaktycznych w Zespole Szkół nr 10 im. Stefana Banacha w Toruniu. Członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Autor i współautor wielu książek do nauczania matematyki na poziomie gimnazjum i liceum. Jeden z współorganizatorów konkursu wojewódzkiego im. Stefana Banacha na poziomie liceum w województwie kujawsko – pomorskim.

Piotr Nodzyński o sobie: Nauczyciel, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (Przewodniczący Zespołu Egzaminatorów na egzaminie gimnazjalnym i sprawdzianie oraz EPS na egzaminie maturalnym), doświadczenie w pracy na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i liceum. Kilka publikacji w czasopismach matematycznych. Autor i współautor wielu książek do nauczania matematyki na poziomie szkoły podstawowej , gimnazjum i liceum. Ukończone studia podyplomowe z nauczania matematyki z informatyką w roku 1986 na UMK w Toruniu. Wieloletni doradca metodyczny na poziomie gimnazjumi szkoły podstawowej w KP CEN w Toruniu oraz TODiDN w Toruniu. Obecnie nauczyciel w Zespole Szkół Uniwersytetu Mikołaja Kopernika Gimnazjum i Liceum Akademickie w Toruniu. Członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członek Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, członek Komitetu Organizacyjnego Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”. Właściciel Wydawnictwa „Aksjomat” specjalizującego się w wydawaniu książek z matematyki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz