czwartek, 19 stycznia 2017

Marzena Bugiel - wieczór atrakcji: "Twoja wartość wartością Twoich uczniów" w ramach XXVIKKSNM.


Tytuł warsztatów: Twoja wartość wartością Twoich uczniów
Prowadzący zajęcia: Marzena Bugiel
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Jeżeli masz wrażenie, że czasem stoisz w miejscu, jeśli masz pomysł, ale boisz się wcielić go w życie, jeśli masz przekonanie, że sukces jest zarezerwowany dla innych, jeśli myślisz, że nic ekscytującego już Cię nie spotka, to te warsztaty są dla Ciebie! Dowiesz się na nich jak wykorzystać swoją wewnętrzną siłę i własne wartości, jak na nowo uwierzyć w siebie i swoje możliwości. Zrozumiesz, że jesteś osobą wystarczająco silną, mądrą i odważną, by osiągać wszystko co tylko chcesz. Poznasz efektywne metody projektowania sukcesów swoich i uczniów. Nauczysz się zmieniać przekonania ograniczające na wzmacniające. Dowiesz się co robić by czuć się szczęśliwszą, spokojniejszą i pewniejszą siebie. Rozwiniesz swoje skrzydła i uwierzysz, że wszystko jest możliwe .
Forma zajęć: spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji
Czas trwania zajęć: 90 min

Marzena Bugiel o sobie: Nauczyciel matematyki i fizyki, konsultant w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli RODNiIP „WOM” w Rybniku, coach ACSTH. Wieloletni doradca metodyczny matematyki. Koordynator sieci wsparcia w ramach projektu ORE „Doskonalenie w sieci”. Członek grupy SuperBelfrzy. .Pasjonatka fizyki kwantowej, neurobiologii oraz możliwości ludzkiego mózgu szczególnie własnego rozwoju w przestrzeni serca. Zwolenniczka rozwoju i ożywiania procesów potencjałem (energią) i pasją ludzi.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz