poniedziałek, 16 stycznia 2017

Irena Ołtuszyk, Marzena Polewka, Witold Stachnik - warsztat: "Zadania trudne i trudniejsze" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Zadania trudne i trudniejsze
Prowadzący zajęcia: Irena Ołtuszyk, Marzena Polewka, Witold Stachnik
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Podczas tej części warsztatów zastanowimy się nad miejscem ciekawych zadań trudnych na lekcjach w szkole ponadgimnazjalnej. Zaproponujemy różne sposoby rozwiązania przykładowych zadań, które można wykorzystać w pracy z uczniami nie tylko realizującymi podstawę programową na poziomie podstawowym. Zaprezentujemy nowe zbiory zadań, w których znajdziecie Państwo wiele ciekawych rozwiązań zadań trudnych.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Prowadzący o sobie:
Jesteśmy nauczycielami dyplomowanymi z wieloletnim stażem pracy w liceum, egzaminatorami egzaminu maturalnego od 1999 r., współpracujemy z OKE w Krakowie.

Zbiory zadań o różnym poziomie trudności i zbiory autorskich arkuszy egzaminacyjnych, których jesteśmy autorami i współautorami ukazują się od lat nakładem Wydawnictwa Szkolnego OMEGA.

Irena Otłuszyk

Marzena Polewka