piątek, 13 stycznia 2017

Jolanta Łuc i Jadwiga Kowalewska - warsztat: "Planowanie i organizowanie procesu edukacyjnego w kontekście możliwości i potrzeb uczniów" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Planowanie i organizowanie procesu edukacyjnego w kontekście możliwości i potrzeb uczniów
Prowadzących zajęcia: Jolanta Łuc i Jadwiga Kowalewska
Grupa odbiorców: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Streszczenie zajęć: /w przygotowaniu/
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Jolanta Łuc o sobie: Nauczyciel doradca metodyczny, egzaminator OKE, ekspert do spraw awansu zawodowego dla nauczycieli, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Od czternastu lat pracuje przy układaniu diagnoz z matematyki dla uczniów wrocławskich szkół.

Jadwiga Kowalewska o sobie: Nauczyciel konsultant, egzaminator OKE, ekspert do spraw awansu zawodowego dla nauczycieli, członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Od trzynastu lat pracuje przy układaniu diagnoz z matematyki dla uczniów wrocławskich szkół.