piątek, 6 stycznia 2017

Joanna Palińska - warsztat: "Matematyka w podstawówce – innowacja pedagogiczna" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Matematyka w podstawówce – innowacja pedagogiczna
Prowadzący zajęcia: Joanna Palińska
Jeżeli reprezentujesz wydawnictwo lub inną organizację, podaj proszę nazwę: .
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum.

Streszczenie zajęć: W trakcie warsztatów opowiem w jaki sposób realizuję innowację pedagogiczną na zajęciach koła matematycznego, jak rozbudzam w uczniach zainteresowania matematyczne, zaciekawiam ich oraz doskonalę umiejętności matematycznego i twórczego myślenia.
Zaprezentuję ciekawe sposoby pracy. Powiem o wykorzystaniu tabletów jako narzędzi, które wzbogacają proces nauczania i uczenia się, przedstawię ciekawe aplikacje na tablet. Pokażę sposoby na wykorzystanie klocków LEGO oraz kości do gry.

Forma zajęć: warsztat.
Czas trwania zajęć: 60 min.

Joanna Palińska o sobie: Joanna Palińska – nauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej nr 1 im. Kardynała Bolesława Kominka w Kątach Wrocławskich. Egzaminator OKE, ekspert do spraw awansu zawodowego dla nauczycieli, członek facebookowej grupy SUPERBELFRZY RP. Od 2002 roku w Stowarzyszeniu Nauczycieli Matematyki, rok temu wybrana do zarządu SNM, koordynator lokalny XXVI KK SNM we Wrocławiu. Pasjonatka nowoczesnych technologii w nauczaniu, od 2006 roku tworzy stronę internetowąwww.joanna.palinska.cal.pl Uwielbia swoją pracę nauczyciela, a swoich uczniów pragnie zaciekawić matematyką, dla nich prowadzi stronę www.matematykawpodstawowce.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz