czwartek, 19 stycznia 2017

Agata Knysz - warsztat: "Kształty ukryte w kartce w kartce A4" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Kształty ukryte w kartce w kartce A4
Imiona i nazwiska osób współprowadzących zajęcia: Agata Knysz
Reprezentuje: Warsztat Otwarty
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Czy ktoś zgłębił możliwości zwykłej kartki papieru? Co można z niej zrobić? Czego możemy dzieci z niej nauczyć? Jakie wyzwana geometryczne może przed nami postawić? Na te pytania postaram się odpowiedzieć na moim warsztacie. Teorię i przykłady przeplotę zajęciami praktycznymi, gdyż najwięcej uczymy się sami coś tworząc.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Agata Knysz o sobie: Jestem nauczycielem w Zespole Szkolno-Przedszkonym w Rogowie Opolskim oraz metodykiem. Należę do Warsztatu Otwartego. Uwielbiam tworzyć bryły różnymi metodami najbardziej z papieru. Interesuję się nowe narzędzia, którymi można jeszcze lepiej nauczać matematyki.