poniedziałek, 16 stycznia 2017

Irena Ołtuszyk, Marzena Polewka, Witold Stachnik - warsztat: "Zadania łatwe i standardowe" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Zadania łatwe i standardowe
Prowadzący zajęcia: Irena Ołtuszyk, Marzena Polewka, Witold Stachnik
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Analiza wyników matury 2016 pokazuje, że duża część zdających nie docenia wagi zadań łatwych. Chcemy wspólnie z Państwem zastanowić się jak przygotowując uczniów do egzaminu nie „zgubić” zadań łatwych, które nie tylko tym uczniom, którym jest z matematyką „nie po drodze” sprawiają trudności. Zaproponujemy w jaki sposób wykorzystać w pracy z uczniami zadania, które znajdują się w wydanym nakładem Wydawnictwa Szkolnego OMEGA Niezbędniku Maturzysty.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Prowadzący o sobie:
Jesteśmy nauczycielami dyplomowanymi z wieloletnim stażem pracy w liceum, egzaminatorami egzaminu maturalnego od 1999 r., współpracujemy z OKE w Krakowie.

Zbiory zadań o różnym poziomie trudności i zbiory autorskich arkuszy egzaminacyjnych, których jesteśmy autorami i współautorami ukazują się od lat nakładem Wydawnictwa Szkolnego OMEGA.

Irena Otłuszyk

Marzena Polewka