wtorek, 31 stycznia 2017

Margaret Jones - warsztat: "Zajmujmy się matematyką razem!" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Zajmujmy się matematyką razem!
Prowadzących zajęcia: Margaret Jones
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne.
Streszczenie zajęć: Przedstawię zestaw aktywności, nad którymi najlepiej pracuje się razem. Aktywności te zbierałam przez lata uczestnicząc w warsztatach prowadzonych przez Iana Harrisa i Lyndona Bakera. Na zajęciach będzie dostępny szeroki ich wybór. A na koniec zajęć będzie można je otrzymać.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 90 min

Margaret Jones  o sobie: Moje kontakty z SNM zaczęły się tuż po jego powstaniu. Polscy przyjaciele, uczestniczący w konferencjach ATM w Anglii, brali również udział w działającym tam warsztacie „non-stop”. Wraz z kilkoma przyjaciółmi zostałam poproszona o przyjazd do Polski, aby pomóc w zapoczątkowaniu działalności tego typu warsztatu na konferencjach SNM. Obecnie Warsztat Otwarty (działający podobnie jak warsztat „non-stop”) jest stałym elementem konferencji Stowarzyszenia. Spotkanie we Wrocławiu będzie moją czwartą konferencją SNM.