sobota, 7 stycznia 2017

Anna Maik i Elżbieta Hoffman-Guzik - warsztat: "Wykorzystanie aplikacji Class Dojo do motywowania uczniów do nauki oraz prawidłowego zachowania" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Wykorzystanie aplikacji Class Dojo do motywowania uczniów do nauki oraz prawidłowego zachowania
Prowadzący zajęcia: Anna Maik i Elżbieta Hoffman-Guzik
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna.
Streszczenie zajęć: Aplikacja Class Dojo pomaga nauczycielom w sterowaniu jakością zachowania uczniów w klasie - w sposób bardzo wygodny, motywacyjny i przede wszystkim przyjazny. Bazuje na awatarach i błyskawicznej informacji zwrotnej nauczycieli. Odbywa się w przyjaznej formie a informacje można na bieżąco współdzielić z rodzicami. Chciałabym pokazać Państwu jak zainstalować aplikację oraz w jaki sposób z niej korzystać.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Anna Maik o sobie: Pracuję w Szkole Podstawowej nr 15 jako nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej. Bieżącego roku zdobyłam stopień nauczyciela kontraktowego. W najbliższej przyszłości zamierzam zdobyć uprawnienia do nauki języka angielskiego dzieci młodszych. Interesuje mnie kino, muzyka współczesna, literatura pedagogiczna oraz psychologiczna.

Elżbieta Hoffman-Guzik o sobie: /w przygotowaniu/