poniedziałek, 30 stycznia 2017

Bartosz Kobyłecki - warsztat: "MatMat - nowatorska platforma dla nauczycieli i uczniów" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: MatMat - nowatorska platforma dla nauczycieli i uczniów
Prowadzący zajęcia: Bartosz Kobyłecki,   Piotr Kryszkiewicz, Jakub Łopuszański
Grupa odbiorców: szkoła ponadgimnazjalna
Streszczenie zajęć: Podczas warsztatów uczestnicy dowiedzą się w jaki sposób w ramach serwisu MatMat zlecać uczniom zestawy wybranych zadań domowych, jaki prosto i szybko wygenerować zestaw zadań na kartkówkę lub sprawdzian - zarówno w wielu losowych wersjach liczbowych (z kluczem rozwiązań dla nauczyciela), jak i w wersjach "otwartych". Uczestnicy zobaczą także w jaki sposób za pomocą MatMata współpracować z uczniami swoich klas i uzyskiwać precyzyjne statystyki rozwiązywanych zadań.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Prowadzący o sobie: Bartosz Kobyłecki jest współzałożycielem darmowego serwisu internetowego MatMat. Razem z Jakubem Łopuszańskim, z którym poznał się przy rozwijaniu znanej platformy internetowej nasza-klasa.pl, postanowili wykorzystać swoją wiedzę oraz doświadczenie i zrobić w Polsce serwis edukacyjny na miarę naszych czasów. MatMat dostępny jest od 2015 roku i od tego czasu jest intensywnie rozwijany. Nad zawartością merytoryczną serwisu czuwa Piotr Kryszkiewicz - autor kilkuset filmików z tłumaczeniem zadań maturalnych z ponad dwudziestoletnim stażem nauczycielskim.