piątek, 13 stycznia 2017

Ewa Misiejuk, Justyna Lis i Ewa Szabała - warsztat: "Matematyka w kuchni" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Matematyka w kuchni
Prowadzący zajęcia: Ewa Misiejuk, Justyna Lis i Ewa Szabała
Grupa odbiorców: szkoła podstawowa, gimnazjum
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 90 min

Ewa Misiejuk o sobie: Nauczyciel matematyki i zajęć komputerowych z 27-letnim stażem, w latach 2000-2015 dyrektor szkół podstawowych. Obecnie nauczyciel w szkole Podstawowej nr 16 we Wrocławiu. Inicjator i wolontarystyczny realizator kursów z wymianą doświadczeń - „Excel w praktyce dyrektora”, warsztatów „Bibułkarstwo”, kursów komputerowych dla Seniorów. Autor i współautor artykułów publikowanych w czasopiśmie „Matematyka” (w latach 1999-2013) – dotyczących systemu oceniania, diagnoz i sprawdzianów po klasie szóstej oraz swojej największej nauczycielskiej pasji - praktycznego zastosowania matematyki w życiu codziennym. W życiu prywatnym: amator cukiernik, krawiec, fryzjer, malarz, glazurnik. Otrzymane nagrody: Medal Komisji Edukacji Narodowej, Nagroda Ministra Edukacji, Nagrody Prezydenta Miasta Wrocławia.

Justyna Lis o sobie: /w przygotowaniu/

Ewa Szabała o sobie: /w przygotowaniu/