wtorek, 10 stycznia 2017

Ewelina Jantos - warsztat: "Ciekawe pomysły na rachunek pamięciowy" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Ciekawe pomysły na rachunek pamięciowy
Prowadzący zajęcia: Ewelina Jantos
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum
Streszczenie zajęć: Każda lekcja matematyki powinna zawierać element zabawy, który będzie jednocześnie ogniwem lekcji. Doskonale nadaje się do tego rachunek pamięciowy. Zaproponuję nietypowe metody prowadzenia ćwiczeń rachunkowych połączonych z zabawą i elementami kreatywnego nauczania matematyki. Zajęcia zaciekawią zarówno nauczycieli szkół podstawowych jak i gimnazjalnych.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 90 min

Ewelina Jantos o sobie: Nauczyciel matematyki w Publicznym Gimnazjum w Zdzieszowicach, doradca metodyczny; zainteresowania - dydaktyka matematyki, a w szczególności motywowanie uczniów do pracy oraz pasjonatka kreatywnego nauczania matematyki.