piątek, 29 stycznia 2016

Marzena Bugiel i Grzegorz Pawłowski: "Na temat coachingu …." - zapowiedź warsztatu w ramach XXVSNM

Coaching jest niezwykle szybko rozwijającą się dziedziną rozwoju osobistego, edukacji, a także biznesu. Ten mini warsztat wprowadzi nas w jego świat. Zapozna nas też ze znaczeniem oddechu, którego kontrola jest niezwykle istotna dla wszystkich sfer naszego życia: fizycznej, emocjonalnej, mentalnej i duchowej. Łączenie pracy coachingowej z oddechem może znacznie podnieść jakość życia osobistego oraz zawodowego.
Przedstawimy naukowe podstawy i odkrycia: w jaki sposób działa coaching; jak istotny jest oddech w codziennym życiu. Warsztat ma formę praktyczną, którego elementy poprzez doświadczenie uczestnicy będą błyskawicznie wprowadzić do swojej codzienności.

Korzyści:
  • ·         mocniejsze “osadzenie” w sobie
  • ·         spokój wewnętrzny
  • ·         głębszy relaks, odświeżenie i regeneracja
  • ·         poczucie zrozumienia swojego życia oraz większego wpływu na nie
  • ·         zdobycie praktycznej, nowoczesnej wiedzy z dziedziny fizjologi, neurologii i fizyki
  • ·         duża ilość dobrej zabawy
Prowadzący:
Marzena Bugiel i Grzegorz Pawłowski

Grzegorz Pawłowski     ▪     coach     ▪     trener     ▪     mówca motywacyjny

licencjonowany coach ICC
life coach
trener rozwoju osobistego
trener biznesupraktyk NLP
instruktor firewalku
mgr fizyki
wykładowca coachingu w Wyższej Szkole Bankowej i w Collegium Civitas
założyciel i współautor Szkoły Oddechu kształcącej w oparciu o autorski program profesjonalnych coachów oddechu

Ponad 20-letnie doświadczenie w prowadzeniu sesji coachingowych i oddechowych oraz  szkoleń z tego zakresu stawia Grzegorza Pawłowskiego w czołówce profesjonalistów branży rozwoju osobistego w Polsce.  W swojej praktyce konkretnie pomaga w odnajdywaniu swojej ścieżki, misji i równowagi życiowej.

Marzena Bugiel               ▪    nauczyciel ▪     coach     ▪     trener     ▪
nauczyciel matematyki i fizyki
life coach
trener rozwoju osobistego
szkoleniowiec

Ponad dwadzieścia lat doświadczenia pedagogicznego jako nauczyciel; wieloletni doradca metodyczny. Obecnie nauczyciel w gimnazjum, konsultant, coach w Regionalnym Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli i Informacji Pedagogicznej „WOM” w Rybniku. Twórca m.in. autorskich warsztatów  dla nauczycieli  „Nauczyciel – animator –  trener – coach” .
marzenab18@gmail.com