piątek, 15 stycznia 2016

Marianna Kowalczyk - warsztat: "I i II etap edukacyjny - zintegrowani w edukacji matematycznej."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Marianna Kowalczyk

Warsztat: "I i II etap edukacyjny - zintegrowani w edukacji matematycznej."

W czasie zajęć nauczyciele poznają ciekawe gry i zabawy, ćwiczenia dramowe, pomysły na lekcję, które pozwolą usprawnić rachunek pamięciowy uczniów edukacji wczesnoszkolnej.
Nauczyciele poznają pomysły wspólnych działań nauczycieli I - III z nauczycielami matematyki klas IV - VI, które będą wspomagać edukację matematyczną w szkole podstawowej.

Poziom nauczania: nauczanie wczesnoszkolne, szkoła podstawowa
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: kształcenie nauczycieli

Marianna Kowalczyk o sobieJestem długoletnim nauczycielem matematyki, doradcą metodycznym, współautorką cyklu edukacyjnego "Matematyka wokół nas".

1 komentarz:

1. dowiedziałam się za późno, chyba za późno, a może nie...Konferencja to jest to co pomogłoby mi dalej efektywnie pracować, czy moge jeszcze zapisac się na konferencje?

OdpowiedzUsuń