niedziela, 10 stycznia 2016

Ewa Gałęska, Grażyna Karczyńska, Renata Toboła – warsztat: “Efektywne nauczanie matematyki.”

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016


Ewa Gałęska, Grażyna Karczyńska, Renata Toboła

Warsztat: "Efektywne nauczanie matematyki."

Po krótkiej prezentacji nastąpi podział na trzy grupy warsztatowe (kl. IV - VI szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna).
Spróbujemy dobrać najefektywniejsze strategie rozwiązywania zadań, które pomogą uczniom uniknąć błędów. Zaproponujemy efektywne metody mobilizujące ucznia do pracy.

Poziom nauczania: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum, szkoła podstawowa
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: inne


Ewa Gałęska

Ewa Gałęska o sobieJestem nauczycielem doradcą szkół ponadgimnazjalnych miasta Poznania. Interesuję się sportem. Efektywne nauczanie, to problem, który towarzyszy mi przez wszystkie lata pracy.


Grażyna Karczyńska


Grażyna Karczyńska o sobieJestem doradcą metodycznym matematyki nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjów. Pracuję w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 w Poznaniu.
Uważam, że wskazówki, jak uczyć przeciętnego ucznia mogą być przydatne w pracy każdego nauczyciela.

Renata Toboła

Renata Toboła o sobieKonsultant ds. matematyki w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, wcześniej nauczyciel matematyki w liceum i gimnazjum oraz doradca metodyczny, autorka wielu szkoleń i kursów dla nauczycieli dotyczących wykorzystania wskaźników EWD, analizy wyników egzaminów zewnętrznych, pracy z uczniem zdolnym i mającym trudności.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz