poniedziałek, 11 stycznia 2016

Agnieszka Rudzik-Sawicka, Michał Demski - warsztat i prezentacja: "Matematyku, programuj!"

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Agnieszka Rudzik-Sawicka i Michał Dembski

Warsztat: "Matematyku, programuj!"

Zajęcia przeprowadzą nauczyciele matematycy, trenerzy ogólnopolskiego programu edukacyjnego Mistrzowie Kodowania, którzy podzielą się swoją praktyką zawodową i pokażą, w jaki sposób poprzez naukę programowania można uczyć matematyki.
Poziom nauczania: szkoła podstawowa, gimnazjum
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: inne

Prezentacja: "Matematyku, programuj!"

Prezentacja doświadczeń i dobrych praktyk wypracowanych przez nauczycieli matematyków, którzy biorą udział w ogólnopolskim programie edukacyjnym Mistrzowie Kodowania. W jaki sposób można wykorzystać programowanie do nauki matematyki?

Poziom nauczania: kwestie ogólnoedukacyjne, kształcenie nauczycieli
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: inne

Agnieszka Rudzik-Sawicka o sobienauczycielka matematyki w Szkole Podstawowej nr 2 w Nowym Stawie