poniedziałek, 11 stycznia 2016

Irena Ołtuszyk, Marzena Polewka, Witold Stachnik - warsztat: "Wykorzystanie wniosków z analizy egzaminu maturalnego w 2015r. do podniesienia jakosci pracy szkoły w zakresie nauczania matematyki."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Irena Ołtuszyk, Marzena Polewka, Witold Stachnik

Warsztat: "Wykorzystanie wniosków z analizy egzaminu maturalnego w 2015r. do podniesienia jakosci pracy szkoły w zakresie nauczania matematyki."

W trakcie zajęć przedstawimy strategie rozwiązywania zadań dotyczących tych treści nowej formuły matury, które wg. analiz sprawiły zdającym najwięcej problemów. Wskażemy propozycje pracy, które ułatwią nauczycielom przygotowanie uczniów do egzaminu.
Podczas spotkania przewidujemy konkursy z nagrodami, którymi będą zbiory zadań Wydawnictwa Szkolnego OMEGA.

Poziom nauczania: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: przygotowanie do egzaminów

Prowadzący o sobieJesteśmy nauczycielami młodzieży liceum. Współpracujemy z OKE w Krakowie, od wielu lat prowadzimy szkolenia dla egzaminatorów i zajmujemy się analizą wyników egzaminu maturalnego. Jesteśmy autorami zbiorów zadań i autorskich arkuszy egzaminacyjnych zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym.

Irena Ołtuszyk

Marzena Polewka