czwartek, 14 stycznia 2016

Adam Makowski, Anna Toruńska i Tomasz Masłowski warsztat - "Jeden podręcznik - wiele możliwości."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016


Adam Makowski, Anna Toruńska i Tomasz Masłowski

Warsztat: "Jeden podręcznik - wiele możliwości."
Podczas zajęć warsztatowych zaprezentujemy różne możliwości pracy z podręcznikiem naszego autorstwa "Liczy się matematyka".
Wspólnie z uczestnikami pokażemy jak pracować z naszym podręcznikiem zarówno w słabszym jak i mocniejszym zespole klasowym, jak różnicować pracę uczniów.

Poziom nauczania: gimnazjum
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: ciekawy pomysł na lekcję


Adam Makowski

Adam Makowski o sobie Nauczyciel matematyki, wicedyrektor w Gimnazjum i Liceum Akademickim w Toruniu, egzaminator OKE (EPS, PZE), wiceprezes Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członek Zarządu Towarzystwa Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych, członek Komitetu Organizacyjnego Międzynarodowego Konkursu „Kangur Matematyczny”, autor cyklu WSiP z matematyki do gimnazjum "Liczy się matematyka".


Anna Toruńska o sobienauczyciel matematyki w Gimnazjum nr 11 w Toruniu, od paru lat prowadzi klasy matematyczne, jej uczniowie osiągają liczne sukcesy w konkursach matematycznych, egzaminator egzaminu gimnazjalnego i maturalnego z matematyki, członek komitetu rejonowego Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki oraz Wojewódzkiego Konkursu „Liga Zadaniowa”, autor cyklu WSiP z matematyki do gimnazjum "Liczy się matematyka".


Tomasz Masłowski

Tomasz Masłowski o sobieNaczyciel, egzaminator Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Gdańsku (weryfikator Zespołu Egzaminatorów na egzaminie maturalnym). Posiadam doświadczenie w pracy nauczyciela matematyki na poziomie gimnazjum i liceum. Kilka publikacji w czasopismach matematycznych. Kurs dla kierowniczej kadry oświatowej. Obecnie wicedyrektor ds. dydaktycznych w Zespole Szkół nr 10 im. Stefana Banacha w  Toruniu. Członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki. Autor i współautor wielu książek do nauczania matematyki na poziomie gimnazjum i liceum. Jeden z współorganizatorów konkursu wojewódzkiego im. Stefana Banacha na poziomie liceum w województwie kujawsko – pomorskim.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz