czwartek, 28 stycznia 2016

Krzysztof Bryś - wykład: "Internetowy konkurs matematyczny organizowany przez Wydział MiNI PW jako narzędzie przygotowujące uczniów do studiów ścisłych i technicznych."

Wykłady na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Krzysztof Bryś

Wykład: "Internetowy konkurs matematyczny organizowany przez Wydział MiNI PW jako narzędzie przygotowujące uczniów do studiów ścisłych i technicznych."

Podczas wykładu przedstawiony zostanie Powszechny Internetowego Konkurs dla uczniów szkół średnich – Matematyka organizowany od 16 lat przez Wydział Matematyki i Nauk Informacyjnych Politechniki Warszawskiej jako narzędzie wspomagające edukację matematyczną ucznia.
Zaprezentowane zostaną argumenty za tym, że konkurs pozwala lepiej przygotować się uczniowi nie tylko do matury, ale przede wszystkim do przetrwania na pierwszym roku studiów oraz za tym, że warto startować w konkursie ucząc się już w gimnazjum.

Poziom nauczania: szkoła ponadgimnazjalna
Rodzaj zajęć: wykład
Czego dotyczą zajęcia: przygotowanie do konkursów i olimpiad

Krzysztof Bryś o sobie – /w przygotowaniu/