piątek, 15 stycznia 2016

Helena Lewicka - warsztat: "Różne sposoby nauczania z uwzględnieniem dramy i burzy mózgów sprzymierzeńcem skuteczności dydaktycznej. Moje pomysły na prowadzenie lekcji."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Helena Lewicka

Warsztat: "Różne sposoby nauczania z uwzględnieniem dramy i burzy mózgów sprzymierzeńcem skuteczności dydaktycznej. Moje pomysły na prowadzenie lekcji."

W czasie warsztatów będziemy uczestniczyli w ćwiczeniach darmowych z arytmetyki i geometrii, rozwiązywali zadanie metodą burzy mózgów, poznamy gry przydatne na lekcji arytmetyki i geometrii.
Zwrócimy uwagę na zalety formy pracy indywidualnej ucznia i pracy zespołowej.

Poziom nauczania: szkoła podstawowa
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: ciekawy pomysł na lekcję

Helena Lewicka o sobiePracuję nad doskonaleniem własnego warsztatu pracy i nad projektem nowej pomocy dydaktycznej. Szukam pomysłów na ciekawe rozwiązania metodyczne trudnych zagadnień, aby pomóc nauczycielom i młodzieży. Interesują mnie podróże, ciekawi ludzie, literatura. Zgłaszam swój temat, by zachęcić nauczycieli do prowadzenia ciekawych lekcji i by tym sposobem osiągnęli sukces.