niedziela, 10 stycznia 2016

Anna Mitura - warsztat: "Emisja i higiena głosu w pracy nauczyciela."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Anna Mitura

Warsztat: "Emisja i higiena głosu w pracy nauczyciela."
Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z podstawowymi wiadomościami na temat prawidłowej wymowy oraz higieny głosu, jak również rozwinięcie sprawności świadomego kontrolowania głosu i panowania nad nim w środowisku pracy nauczyciela poprzez praktyczne ćwiczenia fonacyjne, oddechowe i artykulacyjne.
Zajęcia skierowane są do osób, dla których ważne jest:
- zachowanie narządu głosu w zdrowiu i aktywności przez wiele lat
- poprawienie jakości oddychania, lepszego dotlenienia oraz rozluźniania organizmu
- poznanie skutków nieprawidłowej emisji lub/i braku higieny głosu w połączeniu z niedostrzeganiem czynników prowokujących większe obciążenie głosu.

Poziom nauczania: kształcenie nauczycieli
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: kształcenie nauczycieli

Anna Mitura o sobieInstruktor wokalny w chórach i zespołach amatorskich, nauczyciel muzyki w szkole ogólnokształcącej, absolwentka Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina i Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.