środa, 13 stycznia 2016

Przemysław Saczuk - wykład: "Cykl Kolba w nauczaniu matematyki."

Wykład na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016


Przemysław Saczuk

Wykład: "Cykl Kolba w nauczaniu matematyki."
Wykład pt "Cykl Kolba w nauczaniu matematyki" przedstawia opis struktury lekcji matematyki na bazie cyklu Kolba, który jest jednym z głównych modeli prowadzenia warsztatów trenerów biznesu.
Główną zaletą owego cyklu jest aktywizacja uczniów na lekcji. Na wykładzie zostanie przestawiony także przykład lekcji matematyki z zastosowaniem cyklu Kolba.

Poziom nauczania: kształcenie nauczycieli, kwestie ogólnoedukacyjne
Rodzaj zajęć: wykład
Czego dotyczą zajęcia: ciekawy pomysł na lekcję

Przemysław Saczuk o sobieJestem absolwentem Uniwersytetu im. Mikołaja Kopernika w Toruniu, na którym ukończyłem Matematykę Stosowaną oraz Szkoły Trenerów Biznesu Akademii SET w Łodzi. Mam wieloletnie doświadczenie w obszarze konsultacji matematycznych, programowania maszyn numerycznych CNC, szkolenia pracowników w branży przemysłowej. Posiadam także doświadczenie w nauczaniu matematyki w szkole ponadgimnazjalnej oraz konsultacji oświatowej w dziedzinie technik pamięciowych. Moją pasją są szkolenia i ciągły rozwój osobisty. Jestem właścicielem firmy szkoleniowo – doradczej SP Systema. W ramach mojej działalności gospodarczej prowadzę szkolenia z Metod Efektywnego Nauczania Matematyki, Kreatywności, Technik komunikacyjnych, Ukierunkowania na cel oraz Rozwoju osobistego. Postanowiłem wykorzystać moje doświadczenie i w ten sposób stworzyłem warsztaty szkoleniowe zwane Akademią Matematyki Kreatywnej, które łączą trening kreatywności, pamięci, koncentracji z nauczaniem matematyki na poziomie szkoły ponadgimnazjalnej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz