czwartek, 28 stycznia 2016

Jerzy Janowicz - warsztat: "O dojrzewaniu do egzaminu dojrzałości."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016


Jerzy Janowicz

Warsztat: "O dojrzewaniu do egzaminu dojrzałości."

Czy matura to rzeczywiście certyfikat dojrzałości? Skrajnie różne opinie na ten temat od zawsze pozostawiały go otwartym. Warsztat, na który Państwa zapraszamy, może stać się kolejnym forum dyskusyjnym, na którym będzie można wyartykułować swoje stanowisko w tej kwestii, ale nie to jest jego głównym zadaniem.
W gronie nauczycieli gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych chcielibyśmy pochylić się nad samym procesem „dojrzewania do egzaminu dojrzałości”, czyli wymienić się doświadczeniami, pomysłami, jak ten proces przyspieszać, moderować, czynić bardziej skutecznym.
Spotkanie warsztatowe oprócz okazji do ciekawej konwersacji zapewni Uczestnikom możliwość poznania konkretnych pomysłów metodycznych przydatnych w pracy – zarówno w gimnazjum, jak i w szkole, w której nauka kończy się maturą. Pozwoli także z innej perspektywy spojrzeć na sam proces dojrzewania do określonych umiejętności. Po zajęciach będą mogli Państwo z pewnością bardziej trafnie oceniać poziom kompetencji i szerzej dostrzegać autorów sukcesu maturalnego Waszych Wychowanków.

Poziom nauczania: gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: przygotowanie do egzaminów

Jerzy Janowicz o sobieprzedstawiciel firmy Nowa Era Sp. z o.o.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz