środa, 13 stycznia 2016

Oficyna Wydawnicza Sokrates w ramach XXVSNM

Oficyna Wydawnicza SOKRATES specjalizuje się w publikowaniu materiałów przygotowujących uczniów do nowej formuły egzaminu gimnazjalnego. Gwarancja najwyższej jakości - to hasło przyświecające naszej działalności.
W tym zakresie nasze działania ukierunkowane są na osiągnięcie pełnego zadowolenia nauczycieli i uczniów z dostarczanych przez nas publikacji. Na XXV Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki zaprezentujemy Państwu „Testy do Matematyki – Gimnazjum” dostępne w wersji drukowanej i cyfrowej (plik pdf). Niniejszy zbiór próbnych arkuszy egzaminacyjnych, zawiera blisko 400 zadań o zróżnicowanym stopniu trudności, konstruowanych przez doświadczonych nauczycieli praktyków. Do wszystkich zadań podane są odpowiedzi wraz z propozycją punktacji, a do zadań otwartych szkice ich rozwiązań.  Rozwiązanie 16 testów pozwoli uczniom na powtórzenie i ugruntowanie zdobytej wiedzy, aby pomyślnie zdać egzamin gimnazjalny z matematyki.

Zapraszamy na naszą stronę internetową: www.oficynasokrates.edu.pl