niedziela, 10 stycznia 2016

Janina Ziętek - warsztat: "Zadania perełki w historii 24 KK SNM."

Warsztaty na XXV Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Warszawa, luty 2016

Janina Ziętek
Warsztat: "Zadania perełki w historii 24 KK SNM."
Zajęcia dotyczą historii 24 KK SNM, w których uczestniczyłam. Poprowadzę je wspólnie z naszym wspaniałym kolegą Piotrem Nodzyńskim, uczestnikiem 23 konferencji.
Na każdym naszym corocznym spotkaniu wybierałam te zajęcia, które dotyczyły zadań i metodyki ich rozwiązywania. Warsztaty będą moim subiektywnym spojrzeniem na najciekawsze z nich.
Uczestników proszę o aktywny udział w tym spotkaniu, i zaprezentowanie choć jednego z ulubionych zadań.

Poziom nauczania: szkoła ponadgimnazjalna, gimnazjum
Rodzaj zajęć: warsztat
Czego dotyczą zajęcia: inne

Janina Ziętek o sobie1 września tego roku przeszłam na emeryturę. W czasie 41 lat pracy w jednej szkole ( ZSO Zabrze ), oraz 28 jako doradca metodyczny, starałam się wśród uczniów i nauczycieli propagować piękno matematyki. Uczestniczyłam we wszystkich krajowych konferencjach SNMu ciesząc się ze spotkania z koleżankami i kolegami z całej Polski i z poza jej granic.
Na obecnej jubileuszowej konferencji chciałam przypomnieć te fragmenty zajęć w których uczestniczyłam, i które zapadły mi w pamięć.