poniedziałek, 18 grudnia 2017

Wioletta Szwebs (Mistrzowie Kodowania) - warsztat: "Matematyka z matą edukacyjną "Mistrzów Kodowania"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Wioletta Szwebs
Temat: "Matematyka z matą edukacyjną "Mistrzów Kodowani"
Rodzaj zajęć: warsztat
Reprezentuje - Mistrzowie Kodowania

Czego dotyczą zajęcia: W czasie zajęć uczestnicy poznają możliwości wykorzystania maty edukacyjnej "Mistrzów Kodowania" na lekcjach matematyki. Zostaną zaprezentowane różne aktywności, które nauczycielom pomogą przekazać w atrakcyjny sposób treści matematyczne, a uczniów zainspirują i zachęcą do odkrywania.
Wioletta Szwebs o sobie – jestem nauczycielką matematyki i informatyki w Szkole Podstawowej nr 81 im. Bohaterskich Dzieci Łodzi w Łodzi. Od kilku lat działam w programie "Mistrzowie Kodowania" jako trenerka oraz uczestniczka projektu. Jestem Liderem Zespołu Metodycznego ds. Edukacji Informatycznej, Kodowania i Programowania przy ŁCDNiKP w Łodzi.