czwartek, 7 grudnia 2017

Katarzyna Sikora, Krzysztof Oleś - warsztat: "Projekty zagraniczne? Warto!"


Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Katarzyna Sikora, Krzysztof Oleś
Temat: "Projekty zagraniczne? Warto!"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: “Leading to learn together“, “Wielokierunkowy rozwój kadry nauczycielskiej inwestycją na przyszłość”, “iCSE4school” Uff: znowu będą ględzić o tym, jak cudnie gdzieś pojechać i cudnie kogoś gościć… I co ja będę z takich warsztatów miał? Frustrację. A może by tak wreszcie spróbowali podać jakieś konkrety?
Zaproponowali gotowe i darmowe materiały (najlepiej interaktywne)? Opowiedzieli o projektowych problemach i sposobach ich rozwiązania? No cóż, spróbujemy!

Katarzyna Sikora o sobie – Nauczycielka matematyki Akademickiego Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Chorzowie. Obecnie dyrektor szkoły, wcześniej doradca metodyczny matematyki. Nauczyciel dyplomowany, egzaminator maturalny. Członek SNM od 1993 r.

Krzysztof Oleś o sobie – Nauczyciel matematyki i informatyki w Akademickim Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Chorzowie, instruktor kół matematycznych w Młodzieżowym Domu Kultury w Chorzowie, członek komitetu organizacyjnego Chorzowskiego Festiwalu Nauki; najbardziej lubi obserwować otwierające się szeroko - z powodu matematycznych zadziwień - uczniowskie (i nie tylko) oczy...


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz