środa, 27 grudnia 2017

Dorota Czech-Czerniak - warsztat: " Zamień lekcję matematyki w przygodę"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Dorota Czech-Czerniak
Temat: " Zamień lekcję matematyki w przygodę"
Rodzaj zajęć: warsztat
Reprezentuje: Mistrzowie Kodowania

Czego dotyczą zajęcia: Zamień lekcję matematyki w przygodę- escaproom (pokój zagadek) w praktyce szkolnej. Uczestnicy sami przeżyją przygodę poszukiwania skarbu, a przy okazji zdobędą wiedzę i umiejętności matematyczne. Warsztaty pozwolą poznać narzędzia do samodzielnego przygotowania escaprooma. To będzie połączenie dobrej zabawy z nauką.

Dorota Czech-Czerniak o sobie – nauczycielka dyplomowana matematyki i informatyki w Samorządowej Szkole Podstawowej nr 6 we Wrześni, entuzjastka wykorzystania nowoczesnych technologii, ciągle poszukująca skutecznych metod pracy z uczniami. Członkini grupy innowacyjnych nauczycieli SuperbelfrzyRP.