poniedziałek, 4 grudnia 2017

Daria Szalińska - warsztat: "Jak przeprowadzić ciekawe warsztaty dla uczniów? Proste animacje w GeoGebrze"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Daria Szalińska
Temat: "Jak przeprowadzić ciekawe warsztaty dla uczniów? Proste animacje w GeoGebrze"
Rodzaj zajęć: warsztat


Czego dotyczą zajęcia: Podczas warsztatów nauczyciele wykonają kilka prostych animacji według scenariusza zajęć z uczniami. Zajęcia te mają na celu zapoznanie uczniów z możliwością animacji w GeoGebrze i zainspirowanie ich do tworzenia własnych apletów.


Daria Szalińska o sobie – Jestem nauczycielem matematyki, pracuję w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim. Jestem również trenerem Warszawskiego Centrum GeoGebry przy Uniwersytecie SWPS w Warszawie.
Prowadzę warsztaty i kursy dla nauczycieli, aktywnie uczestniczę w konferencjach związanych z GeoGebrą i tworzę w tym programie interaktywne pomoce metodyczne. Jestem także współautorką publikacji poświęconych GeoGebrze oraz obudowy merytorycznej Innowacyjnego Programu nauczania matematyki dla liceum ogólnokształcącego z zastosowaniem GeoGebry. Cały czas szukam nowych, skutecznych sposobów nauczania. GeoGebra jest moim codziennym narzędziem pracy, do którego stosowania zachęcam również uczniów.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz