poniedziałek, 11 grudnia 2017

Teresa Sklepek - warsztat: "Równania od pierwszej klasy szkoły podstawowej do matury"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Teresa Sklepek
Temat: "Równania od pierwszej klasy szkoły podstawowej do matury"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Jakie są przyczyny problemów z rozwiązywaniem równań na egzaminach maturalnych? Jak radzą sobie uczniowie z równaniami na każdym z etapów edukacyjnych? Zapraszam wszystkich, którzy chcieliby podzielić się spostrzeżeniami i pomysłami dotyczącymi rozwiązywania równań w szkole podstawowej, gimnazjum i liceum.
Teresa Sklepek o sobie – Pracuję w Gimnazjum Nr 37 z Oddziałami Integracyjnymi im. M. M. Kolbe w Krakowie. Interesują się muzyką, filmem, historią matematyki. W tym roku szkolnym mamy dziesiątą edycję konkursu i myślę, że warto zaprezentować jak przygotowujemy "Krakowską Matematykę".
Więcej na temat konkursu zobacz tu: http://sklepek.neostrada.pl/tsmat/index.htm