wtorek, 12 grudnia 2017

Krystyna Dąbek - warsztat: "Matematyka w krótkich spodenkach"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Krystyna Dąbek
Temat: "Matematyka w krótkich spodenkach"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Chcesz odejść od monotonii na zajęciach edukacji matematycznej, zadbać o rozwój dziecka, doskonalić jego umiejętności, rozwijać logiczne myślenie, nauczyć je zadawać pytania, tworzyć i rozwiązywać problemy... przyjdź, zapraszam

Krystyna Dąbek o sobie – wieloletni nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej, obecnie nauczyciel konsultant, wykładowca uczelni wyższych, propagator innowacyjnych rozwiązań metodycznych w zakresie edukacji matematycznej młodszych dzieci, autorka wielu artykułów dotyczących nauczania matematyki młodszych dzieci (Życie Szkoły, Modelowe Nauczanie) oraz publikacji zwartych ("Matematyka dla dzieci. Pomoc dla nauczycieli przedszkoli i klas I-III szkoły podstawowej", "Zanim wejdziesz dom klasy i zaczniesz zajęcia. Edukacja matematyczna w klasach I-III szkoły podstawowej"), współautorka i autorka programów nauczania do klas I-III.