środa, 22 grudnia 2021

Ksenia Erdmann, Wojciech Wątor - "Garść matematycznych inspiracji" - XXXKKSNM

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Ksenia Erdmann, Wojciech Wątor
Temat: "Garść matematycznych inspiracji"

Czego dotyczą zajęcia:  Na warsztatach podzielimy się pomysłami na przeprowadzenie ciekawych i angażujących lekcji matematyki. Przedstawimy stosowane i sprawdzone metody oraz narzędzia, które uatrakcyjnią Wasze zajęcia. Dowiecie się, między innymi jak w interesujący sposób rozpocząć lekcje, jak zmotywować uczniów i uczennice do przygotowania się do egzaminu oraz jak wspomóc naturalne procesy uczenia się. Podzielimy się także naszymi sposobami na świętowanie ważnych świąt matematycznych.
Ksenia Erdmann o sobie – nauczycielka matematyki z Wrocławia. Na lekcjach stosuje narzędzia TIK, tworzy szkolne escape roomy. Fanka sketchnotingu. Prywatnie mama kochająca podróże, muzykę i śpiew.

Wojciech Wątor o sobie – nauczyciel matematyki z Embassy International School w Krakowie. Pasjonat nowoczesnych rozwiązań w edukacji i neurodydaktyki. Po godzinach podróżnik, kucharz i fan dobrej książki.