piątek, 24 grudnia 2021

Joanna Świercz - "Sprawdzone sztuczki, które działają." - XXXKKSNM

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Joanna Świercz
Temat: "Sprawdzone sztuczki, które działają."

Czego dotyczą zajęcia: Po 20 latach pracy mogę powiedzieć z całą pewnością, że wypracowałam metody, opracowałam gry, własne pomoce, które działają na kolejnych już pokoleniach moich uczniów. Podczas warsztatów podzielę się właśnie tymi metodami, zagram z uczestnikami w te gry i pokażę wykorzystywane pomoce.
Joanna Świercz o sobie – Nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki Miejskiego Centrum Wspomagania Edukacji w Opolu, członkini Prezydium Zarządu Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka dziesięciu publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie. Wyróżniona w konkursie Nauczyciel Roku 2021.