poniedziałek, 13 grudnia 2021

Katarzyna Chorodeńska - "Z tańcem przez świat" - XXXKKSNM

Spotkanie w ramach Wieczoru Atrakcji podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Katarzyna Chorodeńska
Temat: "Z tańcem przez świat"

Czego dotyczą zajęcia:  Uczestników spotkania zaproszę do tanecznego kręgu. Odbędziemy podróż tanecznym krokiem przez świat. Odwiedzimy kraje naszych sąsiadów jak i te bardziej odległe. Tańce, które poznamy to tańce dla każdego, dla osób już tańczących jak i dla tych, które z tańcem na co dzień nie mają nic wspólnego.
Katarzyna Chorodeńska o sobie – Jestem tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem i nauczycielem matematyki w Szkole Podstawowej oraz Ponadpodstawowej dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu. Od wielu lat będąc instruktorem tańca w kręgu wykorzystuję taniec w pracy wychowawczej i dydaktycznej z dziećmi i młodzieżą z dysfunkcją wzroku. Współorganizuję imprezy taneczne i obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży. Prowadzę zajęcia taneczne z seniorkami.