czwartek, 30 grudnia 2021

Irena Ołtuszyk - "Podstawa programowa a wymagania egzaminacyjne - czyli jak przygotować ucznia do matury (poziom podstawowy i rozszerzony) w formule 2023" - XXXKKSNM

Warsztaty podczas XXX Krajowej Konferencji SNM w Katowicach, 11-14 lutego 2022

Prowadzący: Irena Ołtuszyk

Temat: "Podstawa programowa a wymagania egzaminacyjne - czyli jak przygotować ucznia do matury (poziom podstawowy i rozszerzony) w formule 2023"

Czego dotyczą zajęcia: Podczas spotkania zastanowimy się jak najskuteczniej przygotować uczniów do egzaminu maturalnego w nowej formule ze szczególnym uwzględnieniem wymagań egzaminacyjnych w kontekście obowiązującej podstawy programowej zarówno na poziomie podstawowym jak i rozszerzonym. Uczestnicy spotkania otrzymają materiały przydatne w pracy z uczniami przygotowującymi się do egzaminu maturalnego.

Irena Ołtuszyk o sobie – nauczyciel dyplomowany, egzaminator egzaminu maturalnego. Honorowy członek SNM, w poprzednich kadencjach członek ZG a obecnie GKR. Od 1996r współpracuje z OKE w Krakowie m.in. w zakresie szkolenia egzaminatorów i kandydatów na egzaminatorów egzaminu maturalnego. Jest autorem arkuszy maturalnych i współautorem zbiorów zadań dla przygotowujących się do matury na poziomie podstawowym oraz na poziomie rozszerzonym.