środa, 10 stycznia 2018

Zbigniew Karwasiński - warsztat: "Innowacyjne narzędzia, aplikacje i usługi czyli... od nauki matematyki do projektów interdyscyplinarnych - doświadczenia Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Zbigniew Karwasiński
Temat: "Innowacyjne narzędzia, aplikacje i usługi czyli...  od nauki matematyki do projektów interdyscyplinarnych - doświadczenia Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS"
Rodzaj zajęć: warsztat
Reprezentuje: PCSS

Czego dotyczą zajęcia: Celem warsztatów jest zapoznanie uczestników z nowoczesnymi narzędziami do wspomagania uczenia matematyki. Uczestnicy poznają także najnowsze trendy, metody w tym związane z prowadzeniem interdyscyplinarnych projektów edukacyjnych bazujących na matematyce i przedmiotach przyrodniczych.
Zbigniew Karwasiński o sobie – Trener, konsultant ds. edukacji w Dziale Zaawansowanej Wizualizacji i Interakcji Poznańskiego Centrum Superkomputerowo – Sieciowego, współtwórca gry Scottie Go! i zestawu do nauki podstaw programowania BeCreo. Współautor scenariuszy i projektów edukacyjnych. Członek Zespołu Laboratorium Szkoły Przyszłości PCSS w Poznaniu. Absolwent Wydziału Fizyki Technicznej Politechniki Poznańskiej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz