czwartek, 18 stycznia 2018

Dorota Mursztyn-Gorgoń - warsztat: "Tutoring- wprowadzenie do metody"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Dorota Mursztyn-Gorgoń
Temat:  "Tutoring- wprowadzenie do metody"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Zajęcia składają się z dwóch części- wykładowej( 10 minut) i warsztatowej( 80 minut). Część pierwsza dotyczy założeń tutoringu i metod oraz form pracy tutora, natomiast część warsztatowa pozwala w praktyce doświadczyć oddziaływań wybranych narzędzi tutorskich. Zaprezentowane narzędzia pozwalają nauczycielowi rozwijać potencjał ucznia , zmotywować go do rozwoju i samodzielnej pracy. Uczestnicy szkolenia doskonalą swoje umiejętności z zakresu rozpoznawania zainteresowań, talentów i predyspozycji.

Dorota Mursztyn-Gorgoń o sobie – nauczyciel - konsultant w Ośrodku Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, trener, tutor, doradca zawodowy, ekspert do spraw awansu zawodowego nauczycieli. Wcześniej nauczycielka języka polskiego w szkole ponadgimnazjalnej. Doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z zakresu tutoringu i doradztwa zawodowego.Zainteresowania sportowe: narciarstwo zjazdowe i biegowe , żeglarstwo, jeździectwo.