poniedziałek, 22 stycznia 2018

Irena Ołtuszyk - warsztat: "Podstawa programowa w szkole podstawowej i przewidywane zmiany w podstawie programowej szkoły ponadpodstawowej"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Irena Ołtuszyk
Temat: "Podstawa programowa w szkole podstawowej i przewidywane zmiany w podstawie programowej szkoły ponadpodstawowej"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Nikt z nas nie lubi niespodzianek a nowa podstawa programowa wymusza zmiany w pracy nauczyciela. Warto przygotować się na nie, dlatego spotkania porozmawiamy o obowiązującej od września podstawie programowej szkoły podstawowej i przewidywanych zmianach w podstawie programowej w szkole ponadpodstawowej.Zastanowimy się, w oparciu o przykłady, czy uczenie dowodzenia twierdzeń może nie być bardzo trudnym zadaniem na poziomie podstawowym.

Irena Ołtuszyk o sobie – /w przygotowaniu/