sobota, 20 stycznia 2018

Dorota Mursztyn-Gorgoń - warsztat: "Motywowanie uczniów do nauki- coachingowe narzędzia motywacyjne"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Dorota Mursztyn-Gorgoń
Temat: "Motywowanie uczniów do nauki- coachingowe narzędzia motywacyjne"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Celem zajęć jest nabycie umiejętności wykorzystania narzędzi coachingowych w procesie motywowania uczniów do nauki oraz rozwijanie kompetencji z zakresu formułowania pytań i uważnego słuchania.Ponadto uczestnicy zdobywają wiedzę na temat formułowania celów i planowania ich realizacji. Potrafią zmotywować ucznia do samodzielnej nauki oraz wzmocnić jego motywację wewnętrzną.

Dorota Mursztyn-Gorgoń o sobie – nauczyciel - konsultant Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu, trener, doradca zawodowy, tutor, ekspert od stopni awansu zawodowego nauczyciel. Trener z zakresu tematyki dotyczącej tutoringu, coachingu i doradztwa zawodowego. Wcześniej nauczycielka języka polskiego w szkole ponadgimnazjalnej. Zainteresowania: różne rodzaje narciarstwa, żeglarstwo, jeździectwo.