piątek, 12 stycznia 2018

Agata Knysz- warsztat: "tik+matematyka = pomysł na lekcje"

Warsztaty na XXVII Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki Poznań, luty 2018

Prowadzący: Agata Knysz
Temat: "tik +matematyka= pomysł na lekcje"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Internet to skarbnica materiałów oraz narzędzi, o których istnieniu nie zdajemy sobie sprawy, a mogłyby nam pomóc w pracy z uczniami. Wykorzystanie komórek, komputera w przemyślany sposób uatrakcyjnia lekcję i mobilizuje do działania. Pokażę narzędzia i pomysły na ich wykorzystanie na zajęciach.
Agata Knysz o sobie –  Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 3 w Rogowie Opolskim jest moim miejscem pracy. Jestem nauczycielem dyplomowanym i uczę: matematyki, informatyki, techniki. Jestem aktywnym członkiem SNM, należę do Warsztatu Otwartego, a od 3 lat jestem również metodykiem z matematyki dla szkół podstawowych i gimnazjum. Pasjonuję się tworzeniem brył, origami, grami logicznymi i tańcem.