środa, 30 stycznia 2019

Milena Piasecka, Michał Wróblewski - warsztat: "Nauczanie geometrii trójwymiarowej z wykorzystaniem najnowszych technologii"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: Milena Piasecka, Michał Wróblewski
Temat: "Nauczanie geometrii trójwymiarowej z wykorzystaniem najnowszych technologii"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Czy zajęcia matematyki można zamienić w przygodę? Tak! Zapraszamy na spotkanie w gronie nauczycieli i specjalistów technologii edukacyjnych. Dowiesz się, jak wykorzystać aplikacje edukacyjne do zwiększenia efektywności nauczania matematyki poprzez budowanie aktywnego zaangażowania uczniów.

Poznasz:
• sprawdzone metody budowania aktywnego zaangażowania uczniów
• technologie i aplikacje do wykorzystania w nauce matematyki

Milena Piasecka o sobie – Product Manager, od lat prowadzi projekty IT w dziedzinach edukacji, kultury, analizy zagrożeń w sieci. Jako manager zrealizowała ponad 12 projektów edukacyjnych finansowanych ze środków Unii Europejskiej. Ponadto, uczy dzieci programowania z użyciem języka Scratch i Blockly oraz narzędzi i gier takich jak Minecraft, mBot, CodeCombat, Lightbot, materiałów CoderDojo, Code.org i wielu innych. Obecnie zajmuje się tworzeniem innowacyjnych rozwiązań technologicznych wspomagających naukę przedmiotów ścisłych.

Michał Wróblewski o sobie – /w przygotowaniu/