wtorek, 15 stycznia 2019

Agata Knysz - warsztat: "tik +matematyka= pomysł na lekcje cz2"

Warsztat na XXVIII Krajowej Konferencji SNM Opole, luty 2019

Prowadzący: Agata Knysz
Temat: "tik +matematyka= pomysł na lekcje cz2"
Rodzaj zajęć: warsztat

Czego dotyczą zajęcia: Internet to zbiór narzędzi, które możemy wykorzystać w nauczaniu. Wykorzystanie komputera w przemyślany sposób uatrakcyjnia lekcję i mobilizuje do działania. Podam kilka narzędzi do tworzenia quizów, QR codów, diagramów, filmów matematycznych, planszy, łamigłówek i pomysły na ich wykorzystanie na zajęciach. Odwiedzimy ciekawe strony z materiałami. Każdy uczestnik będzie mógł sam stworzyć dla siebie pomoce.

Agata Knysz o sobie – jestem nauczycielem dyplomowanym Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 3 w Rogowie Opolskim uczę matematyki, techniki, a narzędzia TIK towarzyszą mi w pracy. Jestem aktywnym członkiem SNM, należę do grupy Warsztat Otwarty oraz w ostatnich latach metodykiem z matematyki dla szkół podstawowych i gimnazjum. Pasjonuję się bryłami, origamii, grami logicznymi, naturą i tańcem.