poniedziałek, 16 stycznia 2017

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu Matematyczno-Plastycznego pt. „Matematyka – Lubię to!”


Komisja Konkursowa w skład, której weszli: AGATA HOFFMANN (Uniwersytet Wrocławski, SNM), JAKUB JERNAJCZYK (Akademia Sztuk Pięknych), SŁAWOMIR WÓJCIK (Politechnika Wrocławska), ANNA JAKUBIEC (WCDN), ELŻBIETA PAWLIK BARANIEC (Dyrektor Gimnazjum nr 17), JOANNA ŚWIERCZ (SNM), JOANNA PALIŃSKA (SNM, przewodnicząca komisji konkursowej) wyłoniła po trzy miejsca oraz po pięć wyróżnień w każdej kategorii wiekowej.


na zdjęciu posiedzenie komisji konkursowej
  

Wyniki przedstawiają się następująco:

KATEGORIA WIEKOWA KLAS I - III Szkoły Podstawowej
I miejsce - ZUZANNA KOŁOWSKA Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej Józefów
II miejsce - LEA PIECHOWIAK Szkoła Podstawowa nr 4 Cieszyn
III miejsce - JUSTYNA KUCZKOWICZ Zespół Szkół w Orawce, Jabłonka
Wyróżnienia:
ANJA PODLEŚNA BARTH Publiczna Szkoła Podstawowa Dylaki
DAWID KONASZYŃSKI Szkoła Podstawowa nr 30 Wrocław
DOMINIK ZALEWSKI Szkoła Podstawowa im. B. Chrobrego Żmigród
HANNA SZELEJEWSKA Szkoła Podstawowa nr 97 im. Joachima Lelewela Kraków
NATALIA MIŁKOWSKA Szkoła Podstawowa nr 4 Oświęcim

KATEGORIA WIEKOWA KLAS IV - VI Szkoły Podstawowej
I miejsce - ANNA ZYCH Publiczna Szkoła Podstawowa nr 3 Brzesko
II miejsce - MICHALINA ONDRZEJEK Szkoła Podstawowa Tow. Ewangelickiego Cieszyn
III miejsce - OLEKSANDRA DOBRUCHA Szkoła Podstawowa nr 105 Świdnica
Wyróżnienia:
EMILIA SMOLEN Zespół Szkół Niepublicznych Łajsce
EWA JUNOSZA-SZANIAWSKA Szkoła Podstawowa nr 16 im. Tony Halika Warszawa
JULIA PIWOWARCZYK Szkoła Podstawowa im. K. K. Baczyńskiego Dobczyce
JULIA REDA Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej Kowalewo Pomorskie
PATRYK FLOR Publiczna Szkoła Podstawowa Jaryszów

KATEGORIA WIEKOWA Gimnazjum
I miejsce - SARA CIUPAK Gimnazjum im. Jana Pawła II Sułów
II miejsce - PAULINA LAUFER Gimnazjum im. F. Szołdrskiego Nowy Tomyśl
III miejsce - KAROLINA RÓŻYCKA Gimnazjum Świętego Wojciecha Maków
Wyróżnienia:
KAROLINA CZAK Zespół Szkół Trzebinia
MAGDALENA MAJEWSKA Zespół Szkół Publicznych nr 3 Kościerzyna
OLIWIA KLĄSKAŁA Zespół Szkół Publicznych Taczanów Drugi
WERONIKA MIELCZAREK Zespół Szkół z Oddziałami Integracyjnymi Wałbrzych
WIKTORIA KOSZOWSKA Zespół Szkół Pruszcz

KATEGORIA WIEKOWA Szkoły Ponadgimnazjalne
I miejsce - SARA WENCEL Liceum Plastyczne Słupsk
II miejsce – PAWEŁ OSZCZYPKO  I Liceum Ogólnokształcące Kluczbork
III miejsce - NICOLE KOSSOWSKA Zespół Szkół Katolickich Zabrze
Wyróżnienia:
EMILIA GRĘZIAK IV Liceum Ogólnokształcące im. H. S. Żółkiewskiego Siedlce
KAROLINA SKOWROŃSKA Zespół Szkół im. Św. Jana Kantego Maków Podhalański
NATALIA DUDEK Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 3 Wrocław
PARTYCJA PETEK Zespół Szkół nr 3 Wadowice
SARA SOKOŁOWSKA-KATZER I Liceum Ogólnokształcące im. St. Dubois Koszalin


Uczestnicy XXVI Krajowej Konferencji SNM wybiorą w każdej kategorii wiekowej nagrodę publiczności. Na sali gimnastycznej Gimnazjum nr 17 we Wrocławiu w sobotę i niedzielę będzie wernisaż prac.

Wręczenie nagród i dyplomów odbędzie się 13.02.2017 roku o godzinie 12:30 podczas uroczystego zakończenia XXVI Krajowej Konferencji Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, które odbędzie się w Gimnazjum nr 17, przy ulicy Ślężnej 2-24 we Wrocławiu.
Organizatorzy nie zwracają kosztów podróży nagrodzonym. Osoby nieobecne podczas wręczenia nagród i dyplomów otrzymają je przesyłką pocztową.

Koordynator Konkursu: Joanna Palińska

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza