wtorek, 17 stycznia 2017

Teresa Cetera i Barbara Pfutzner - warsztat: "Zobaczyć matematykę" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Zobaczyć matematykę
Prowadzący zajęcia: Teresa Cetera i Barbara Pfutzner
Reprezentują: Origami i Matematyka
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Proponujemy podczas warsztatów takie aktywności, które mobilizuję do myślenia i rozwiązywania problemów oraz nadają się do wykorzystania w projektach uczniowskich. W programie mamy: budowanie brył z gliny, papieru, drewna i innych materiałów oraz wykorzystanie matematyki do budowania domów, itd. Podczas warsztatów podzielimy się wspomnieniami z konferencji Bridges w 2016r. w Jyväskylä, Finlandia, Finlandia oraz Baltimore, USA 2015 r.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Teresa Cetera o sobie: Nauczyciel, doradca metodyczny, nauczyciel akademicki - prowadząca zajęcia warsztatowe i w pracowni, (kiedyś "całodobowej"), teraz Origami i Matematyka ) od pierwszych konferencji SNM. Moja pasja to podróże i książki. Teraz emerytka, która jeszcze lubi dzielić się z innymi wiedzą i umiejętnościami :-)

Barbara Pfutzner o sobie: Nauczyciel, inżynier z zainteresowaniami technicznymi (i nie tylko) - prowadząca zajęcia warsztatowe i w pracowni podczas wielu konferencji SNM. Pasjonat: książki i podróże. Osoba, która lubi dzielić się z innymi wiedzą i umiejętnościami :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz