piątek, 6 stycznia 2017

Katarzyna Chorodeńska - wieczór atrakcji: "Tam, gdzie taniec zatacza swój krąg" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Tam, gdzie taniec zatacza swój krąg
Prowadzący zajęcia: Katarzyna Chorodeńska
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne.
Streszczenie zajęć: "Podczas każdego tańca, któremu oddajemy się z radością, umysł traci swoją zdolność kontroli, a ciałem zaczyna kierować serce." Paulo Coelho Tańce w kręgu to tańce dla każdego, dla osób już tańczących jak i dla tych, które z tańcem na co dzień nie mają nic wspólnego. W trakcie wieczoru nauczymy się tańców prostych, wolniejszych składających się z sekwencji kroków, które powtarza się przez cały taniec oraz trochę bardziej energicznych o urozmaiconych figurach. Spotkanie obejmie atrakcyjne tańce z różnych stron świata. 
Forma zajęć: spotkanie podczas Wieczoru Atrakcji
Czas trwania zajęć: 90 min

Katarzyna Chorodeńska o sobie: Jestem tyflopedagogiem, oligofrenopedagogiem i nauczycielem matematyki w Dolnośląskim Specjalnym Ośrodku Szkolno –Wychowawczym nr 13 dla Niewidomych i Słabowidzących we Wrocławiu. Prowadzę zajęcia na studiach podyplomowych o kierunku: Tyflopedagogika dotyczące metodyki nauczania matematyki osób z dysfunkcją wzroku. Od wielu lat będąc instruktorem tańca w kręgu wykorzystuję taniec w pracy z dziećmi i młodzieżą. Współorganizuję imprezy i obozy artystyczne dla dzieci i młodzieży.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz