poniedziałek, 16 stycznia 2017

Barbara Pfutzner i Teresa Cetera - warsztat: "Romby na tysiąc sposobów" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Romby na tysiąc sposobów
Imiona i nazwiska osób współprowadzących zajęcia: Barbara Pfutzner i Teresa Cetera
Reprezentują: Origami i Matematyka
Grupa odbiorców: edukacja wczesnoszkolna, szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Nasze warsztaty, zachęcają do myślenia, tworzenia, rozwiązywania problemów oraz można je wykorzystać jako inspirację projektów uczniowskich. W programie mamy budowanie brył z papieru i inne aktywności. Podczas warsztatów podzielimy się wspomnieniami z konferencji Bridges w 2016 r. w Jyväskylä, Finlandia, oraz Baltimore, USA 2015 r.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min
Barbara Pfutzner o sobie: Nauczyciel, inżynier z zainteresowaniami technicznymi (i nie tylko) - prowadząca zajęcia warsztatowe i w pracowni podczas wielu konferencji SNM. Pasjonat: książki i podróże. Osoba, która lubi dzielić się z innymi wiedzą i umiejętnościami :-)Teresa Cetera o sobie: Nauczyciel, doradca metodyczny, nauczyciel akademicki - prowadząca zajęcia warsztatowe i w pracowni, (kiedyś "całodobowej"), teraz Origami i Matematyka ) od pierwszych konferencji SNM. Moja pasja to podróże i książki. Teraz emerytka, która jeszcze lubi dzielić się z innymi wiedzą i umiejętnościami :-)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz