środa, 18 stycznia 2017

Daria Szalińska i Małgorzata Zbińkowska - warsztat: "Animacje w Widoku Grafiki 3D GeoGebry" w ramach XXVIKKSNM.

Tytuł warsztatów: Animacje w Widoku Grafiki 3D GeoGebry
Prowadzący zajęcia: Daria Szalińska i Małgorzata Zbińkowska
Grupa odbiorców: szkoła podstawowa, gimnazjum, szkoła ponadgimnazjalna, edukacja osób dorosłych, kwestie ogólnoedukacyjne
Streszczenie zajęć: Podczas warsztatów uczestnicy będą mogli samodzielnie wykonać interaktywne aplety GeoGebry z elementami animacji w Widoku Grafiki 3D. Proponowane przykłady dotyczyć będą kształtowania pojęcia bryły obrotowej oraz przekrojów wielościanów.
Forma zajęć: warsztat
Czas trwania zajęć: 60 min

Daria Szalińska o sobie: Trener i ekspert Warszawskiego Centrum GeoGebry. Prowadzi warsztaty i kursy dla nauczycieli, aktywnie uczestniczy w konferencjach związanych z GeoGebrą i tworzy w tym programie interaktywne pomoce metodyczne. Współautorka publikacji poświęconych GeoGebrze oraz obudowy merytorycznej Innowacyjnego Programu nauczania matematyki dla liceum ogólnokształcącego z zastosowaniem GeoGebry. Dyplomowany nauczyciel matematyki, pracuje w IV Liceum Ogólnokształcącym im. Fryderyka Chopina w Ostrowie Wielkopolskim. Współpracuje z ODN w Poznaniu i w Kaliszu. Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego.

Małgorzata Zbińkowska o sobie: Jestem nauczycielką matematyki w LO im. Tomasza Zana w Pruszkowie, członkiem SNM, aktywnie działam w Warszawskim Centrum GeoGebry.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz