niedziela, 15 stycznia 2023

Łukasz Czeremański - „Jak skutecznie i w nowoczesny sposób komunikować się z uczniami”

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Łukasz Czeremański

Temat: „Jak skutecznie i w nowoczesny sposób komunikować się z uczniami”

Czego dotyczą zajęcia: Współczesna szkoła stawia przed uczniami i nauczycielami wiele wyzwań, o których jeszcze kilka lat temu nikt nawet nie myślał. Nowoczesne technologie, skutecznie zadomowiły się w codziennym życiu. Niejednokrotnie dialog i transfer informacji na linii nauczyciel, uczeń jest zakłócony. Zastanówmy się jak można polepszyć proces kształcenia z wykorzystaniem nowoczesnych technologii oraz jak komunikować się z uczniami.
W trakcie spotkania odpowiemy na pytania:
- z jakich dodatkowych materiałów mogę korzystać jako nauczyciel?
- jak zaprojektować wartościowy proces kształcenia?
Ponadto:
- zastanowimy się nad nowymi formami przekazywania informacji,
- zastanowimy się nad formami komunikacji z uczniami.

Łukasz Czeremański o sobie – ekonomista, matematyk, pedagog, nauczyciel. Nauczyciel matematyki w szkole średniej, z wieloletnim doświadczeniem w przygotowaniu uczniów do egzaminu maturalnego. Otwarty na nowe rozwiązania. Twórca popularnego kanału matematycznego na kanale Youtube „MiedzianyFsor”