niedziela, 15 stycznia 2023

Joanna Świercz - "Zwyczajny/niezwyczajny tydzień z życia nauczyciela matematyki w szkole podstawowej"

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Joanna Świercz

Temat: "Zwyczajny/niezwyczajny tydzień z życia nauczyciela matematyki w szkole podstawowej"

Czego dotyczą zajęcia: Jak wygląda tydzień z życia nauczyciela matematyki w szkole podstawowej? Oj dzieje się, dzieje. Podczas warsztatów mam zamiar podzielić się uczestnikami kilkoma wskazówkami, przemyśleniami. Pokażę jakich narzędzi używam przygotowując zajęcia. Nie zabraknie metod aktywizujących, elementów rutyn myślenia krytycznego, opowieści matematycznych. Pokażę również jak dbam o swój dobrostan. To kolejne spotkanie z Matmainaczej

Joanna Świercz o sobie – Certyfikowana trenerka, nauczycielka matematyki w szkole podstawowej, konsultantka ds. nauczycieli matematyki, członkini Zarządu Głównego Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, członkini grupy Superbelfrzy RP. Autorka 11 publikacji książkowych dotyczących m.in. stosowania metod aktywizujących i technologii na lekcjach matematyki. Prowadzi bloga www.matmainaczej.pl i fanpage o tej samej nazwie. Wyróżniona w konkursie Nauczyciel Roku 2021.