sobota, 14 stycznia 2023

Mateusz Grabowski i Bartosz Trojanowski - Praktyczne aspekty wykorzystania Kart Grabowskiego jako innowacyjne metody nauczania matematyki w szkole podstawowej na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych

Warsztaty podczas XXXI Krajowej Konferencji SNM w Łodzi, 10-13 lutego 2023 roku

Prowadzący: Mateusz Grabowski i Bartosz Trojanowski

Temat: "PRAKTYCZNE ASPEKTY WYKORZYSTANIA KART GRABOWSKIEGO JAKO INNOWACYJNEJ METODY NAUCZANIA MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ NA ZAJĘCIACH LEKCYJNYCH I POZALEKCYJNYCH”

Czego dotyczą zajęcia: Na naszych warsztatach nauczyciele poznają Karty Grabowskiego i dowiadują się, jak wykorzystać je na lekcjach, zajęciach dodatkowych oraz w świetlicy. Podczas praktycznych warsztatów prezentujemy zarówno ogólną metodykę pracy z Kartami w szkole, jak i sprawdzone gry o różnym stopniu trudności. W ramach warsztatów prezentujemy tematykę z zakresu Tabliczki Mnożenia, Dodawania i Odejmowania, Gier Logicznych i Ułamków.

Mateusz Grabowski o sobie – zarządzający firmą i organizujący warsztaty dla nauczycieli. Współtwórca marki założonej w latach 90 przez swojego ojca, Andrzeja Grabowskiego.

Bartosz Trojanowski o sobie – Absolwent Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz Politechniki Poznańskiej. Certyfikowany Trener Kart Grabowskiego. Na co dzień zajmuje się organizacją i realizacją warsztatów z Kartami Grabowskiego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz